Новини

Для учнів ЗОШ №6 м. Львова спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти проведено правову екскурсію основними правами людини,що закріплені у Загальній декларації, яка була прийнята 10 січня 1948 року і саме у 2018 році відзначається 70-а річниця Загальної декларації прав людини. В рамках Всеукраїнського тижня права проведено лекцію на тему :"Знай свої права-виконуй свої обов"язки". Для перегляду учням представлено відео: « Історія регламентації прав людини у міжнародному та національному праві». Обговорено основні напрямки захисту прав дитини в Україні в рамах проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!".

Результат стягнень щодо заборгованостей по аліментах.

У приміщенні пологового клінічного будинку №1 працівники Галицького РВ ДРАЦС ознайомили молодих батьків зі проектом "Я МАЮ ПРАВО!". Дитина від народження має такі права, про які не часто згадують: право на повагу, право на гідне ставлення до себе, право на життя; право на охоронну здоров’я і безоплатну кваліфіковану медичну допомогу; право на безпечні умови для життя і здорового розвитку; право на ім’я та громадянство.

Спілкувались про реформу державної служби і про Мін'юст, як флагман усіх реформ! Заступник начальника ГТУЮ у Л/о провела зустріч із cтудентами Львівського національного університету ім. І.Франка у стінах Львівської юстиції.Дякуємо викладачам, що даєте студентам можливість бачити практичне застосування Ваших предметів!
Тільки поєднання теорії із практикою дадуть бажаний ефект сучасним молодим студентам.

Урок для дітей 4-х класів у СЗШ №3 міста Трускавця на тему: "Права дитини" в рамках Всеукраїнського тижня права. Допомагаємо учням закріпити знання про права та обов'язки визначені Загальною Декларацією прав людини, Конвенцією ООН про права дитини. Розвиваємо у дітей почуття власної гідності, впевненості в собі, навички творчого підходу до власного життя, навички співпраці та взаємодопомоги.

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299,  тел. (032) 262-84-58;   (пр. Чорновола,39) тел. 255-33-05 - громадські приймальні (безоплатна правова допомога)

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45